0 163

Sipas analizës, sexhdja ndikon shumë pozitivisht tek gratë shtatzëna duke e mbrojtur embrionin e tyre nga deformimet e mundshme. Krahas kësaj ndihmon edhe ndaj shumë...
0 129

Shumë prej këtyre zërave i duken të njohur opinionit në Maqedoni. Por deri më tani, asnjë institucion nuk ka provuar shkencërisht origjinalitetin e zërave që...
0 132

“Dnevnik”, shkruan sot që partia e Ali Ahmetit në zgjedhjet e 11 dhjetorit nuk do të përfshinë në listën e kandidatëve për deputet, ish...
0 142

Zgjedhjet Parlamentare: BDI vrau shpresën e shqiptarëve – VIDEO ANKETË e realizuar në Tetovë nga Tv Koha. The post
0 141

“Vdiq Naimi, po ç’të gjeti, O moj Shqipëri e mjerë! Vdiq Naimi, po kush mbeti? Si Naimi s’ka të tjerë.” Me këto vargje, Çajupi qau kur mësoi se...
0 149

Samsung ka njoftuar për lansimin e RAM memories 8 gigabajtëshe për telefonat e mençur, kompjuterët tablet dhe pajisjet tjera mobile. RAM-i 8GB LPDDR4 pritet të...
0 132

Në gazetën zyrtare të Bashkimit Evropian është shpallur tender për ndërtimin e Qendrës së re klinike universitare...
0 122

Dhjetëra emigrantë janë përfshirë në një rrahje masive në Milano të Italisë. Qendra e stacionit të...
0 168

The post Strakosha ka gati kontratën e gjatë te Lazio appeared first on Shqipmedia.
0 140

 Zëvendëskryeministri dhe ministër i Punëve të Jashtme Nikolla Poposki sot në Berlin pati takim me shefin e...