0 175

The post Kosova ka koeficient të çuditshëm për fitore ndaj Ukrainës appeared first on Shqipmedia.
0 165

Të gjithë mund të pajtohemi kur themi se Kim Kardashian qëndron në majë të lajmeve ‘rozë’ falë të pasmeve të saj. Këtë gjë Kim e...
0 194

Bashkëshortja seksi e futbollistit Blerim Xhemaili, Erjona, ka realizuar një set fotografik për revistën e njohur “GQ Italia”. Ajo duket më seksi se kurrë...
0 114

Një qytetar nga Resnja, ka përjetuar një surprizë të hidhur. Kur ka shkuar në bankë të kontrollojë kasafortën ku ka ruajtur 129 mijë franga,...
0 94

VMRO-DPMNE dhe LSDM kanë vazhduar akuzat e ndërsjella për ngecjet në zbatimin e Marrëveshjes së Përzhinës dhe pezullimin e vazhdueshëm të zgjedhjeve të parakohshme...
0 119

Kjo është vetura që bie më së shumti në sy. Lumma Design është e njohur për krijimin e veturave të jashtëzakonshme, përjashtim nuk bën as...
0 131

BAE Systems ka prezantuar prototipin e tij për tankun masiv i cili një ditë do të zëvendësojë automjetin ‘Bradley Fighting’. Gjenerata e re e Bradley...
0 132

Einxhel Shkira, është emri i prezantueses shqiptare. Ajo mbrëmë gjatë ndeshjes në mes Shqipërisë dhe Litenshtajnit, ku fitues ishin kuqezinjtë, doli të jetë njëra nga...
0 137

Marijuana (spanjisht), cannabis (latinisht) apo hashash (shqip) është për momentin droga më e famshme në Shqipëri. Kanabisi është kthyer në çështjen numër një në...
0 151

Partneriteti strategjik i shpallur me Turqinë duket se po e fut qeverinë shqiptare në telashe që lidhen me angazhimet e saj karshi partneritetit të...