0 176

Deklarata skandaloze e Nevzat Bejtës gjatë përurimit të terenit sportiv tashmë është bërë pjesë edhe e emisioneve televizive jashtë Maqedonisë. Emisioni investigativ “Fiks Fare” e...
0 163

“Në 2002 ishte e turpshme të mos i votosh ata që u ‘mbuluan’ me emblemën e shenjtë të UÇK-së! Njësoj siç është sot e...
0 161

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Ganni de Biasi ka vendosur të ndryshojë kapitenin e kuqezinjve pasi kundër Lihtenshejnit shiritin pritet ta marrë Mërgim Mavraj. Trajneri italian...
0 162

Studentët e Universitetit të Evropës Juglindore (UEJL) kanë shprehur pakënaqësitë e para për bashkëpunimin me universiteti “Nënë Tereza” dhe janë totalisht kundër bashkimit të...
0 144

“Ratings Star Energy” ka ndarë një informacion të rëndësishëm për të gjithë ata që kanë dhe shfrytëzojnë në shtëpitë e tyre televizorët me Ultra...
0 144

alë shpërthimeve të smartphone Galaxy Note 7 të kompanisë koreane Samsung, tani të gjithë jemi të vetëdijshëm se bateritë e smartphonëve mund të shpërthejnë. Por,...
0 151

Bukuroshja Jasmine Sanders është kopja identike e këngëtares së famshme botërore, Rita Ora. Format e saj trupore kanë ngritur temperaturat në maksimum, shkruan Dailz Star,...
0 181

AnTuTu ka publikuar rënditjen e smartphone-ve më të fuqishëm në treg, të përditësuar për muajin shtator 2016. Në këtë rënditje rradhiten pajisjet që kanë...
0 159

Kryeministrja britanike Tereza Mej deklaroi sot, në fund të konferencës vjetore të Partisë Konservative, se vendimi që...