0 83

Cristiano Ronaldo dje në Monako u shpall lojtari më i mirë në Evropë për sezonin që lamë pas. Në garë për këtë çmim Ronaldo mundi...
0 102

Kukësi kërkon të afrojë në skuadër Emiljano Vilën, dhe për këtë drejtori Dervishi e ka telefonuar sërish mesfushorin raporton “Panorama Sport”. Momentalisht bisedimet kanë mbetur...
0 124

Big Basta ka publikuar një këngë për tregun botëror. ‘Inna di dance’ është një remiks i DJ-t të reggae-s, Mr. Rez, është nxjerrë për...
0 150

Me vallëzimin e saj të veçantë bëri famë gjithandej. Brenda pak kohësh u bë aq e njohur sa tashmë e njohin të gjithë . U...
0 99

Pesë shtetas të Maqedonisë të dyshuar për pjesëmarrje në luftërat e huaja janë arrestuar në Turqi, ka...
0 93

Se çfarë po ndodh realisht në vendin tonë, si funksionon pazari i drogës, përgjigjet e këtyre pyetjeve do...
0 70

Shkëndija gjendet para një momenti historik, i pazakontë dhe i rrallë për kushte të Maqedonisë, pasi me...
0 78

Kapiteni i Kombëtares Kuq e Zit, Lorik Cana në llogarinë e tij në rrjetin social Instagram ka...
0 78

Portieri danez Anders Lindegaard pritet të shkurorëzohet nga modelja shqiptare Misse Beqiri pas dy vjetësh martesë. Anëtari...
0 153

Është hedhur mesditën e sotme në Monako shorti i fazës së grupeve të Europa Leagues. Disa ekipe...