0 178

Futbollisti Xherdan Shaqiri, është shfaqur i zhveshur por i mbuluar nga një prej rekuizitave të reklamës...
0 180

 Nga fillimi i realizimit të projektit për pushim falas për fëmijët nga kategoritë e cenueshme...
0 157

 Ministri i Punës dhe Politikës Sociale, Dime Spasov duke iu përgjigjur pyetjes së deputetëve informoi se sot...
0 222

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është shtruar në spital pas lodhjes nga angazhimet e shumta. Krijuesja e hitit “Shine Ya Light” dje ka realizuar...
0 136

I riu nga Kuvajti martohet me 4 gra në të njëjtën ditë. VIDEO: The post I riu nga...
0 102

Në vitin 2014, Google ka nisur të shtrijë kabllo nën ujë nga SHBA-të për në Japoni për të lidhur internetin në mes të dy...
0 134

Ky është Tori, qenushi më i adhurueshëm që mund të keni parë ndonjëherë. Qeni, i cili është një Bichon Frise, jeton në Daegu të Koresë...
0 117

Derisa “Euro 2016” po futet në fazën finale, gara për “Këpucën e artë” është po aq e paparashikueshme, siç është edhe gara për titull...
0 152

Përfundoi rindërtimi i 63 urave përgjatë pjesës së Maqedonisë të Korridorit 10, realizuar me mbështetjen financiare të...
0 163

E ashtu-quajtura “autostrada e parë elektrike” po testohet në Suedi me synimin për të ulur ndotjet nga efekti serë në sektorin e transportit. Projekti...