0 195

Barcelona është kthyer në pozitën e parë në La Liga, pasi në udhëtim ka mposhtur Betisin me...
0 173

Atletico Madrid ka shënuar fitore minimale ndaj Rayo Vallecanos, për ta marrë kryesimin në La Liga. Atletico Madrid...
0 161

Anësori i Rayo Vallecanos, Bebe, ka qenë tejet i pakënaqur me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Atletico Madridit. Bebe...
0 124

Pas zbulimit të prostitucionit virtual të paligjshëm dhe hetimit nga policia, banorët në zonat ku ndodheshin studiot...
0 121

Qindra protestues majtistë sot tentuan t’i pengojnë njerëzit të hyjnë në konferencën e partisë ultramajtiste Alternativa për...
0 115

Real Madrid ka shënuar fitore 0:1 ndaj Real Sociedadit në udhëtim, për ta marrë kryesimin në...
0 144

DISA QYTETARË TË GOSTIVARIT HELMOHEN NGA AKULLORJA. NDIQENI KRONIKEN NE VAZHDIM. The post Helmime në Gostivar, nga akullorja...
0 123

Në bazë të nenit 43, paragrafi 15 të Statutit të Lëvizjes BESA, Këshilli Qendror i Lëvizjes BESA në mbledhjen e tij diskutoi për zhvillimet...
0 157

Fejzi Hajdari PO-të e opozitës shqiptare, dhe bashkëpunimi JO! Se sa janë të sinqerta PO-të, deklarative të opozitës shqiptare, më së miri flet mos bashkëpunimi, qoftë...
0 154

Kryerës të panjohur mbrëmë e dëmtuan shtabin e partisë politike VMRO-DPMNE-së të locuar në rr. “Vostaniçka” në...