0 178

0 135

FBI ka arrestuar një person të moshës 25 vjeçare që dyshohej se kishte planifikuar sulme terroriste gjatë natës së Vitit të Ri në New...
0 151

Ky është koncepti i veturës ZiL Presidential Limo. Marussia Motors dhe uebsjati rus Cardesign kanë zhvilluar një konkurs...
0 166

Zëdhënësi i LR-PDSH të Zijadin Selës, Faton Mutseli ka ofenduar rëndë shkrimtarin dhe publicistin Kim Mehmeti duke e etiketuar si spiun ndërsa ka ftuar...
0 127

Rreth 80 milionë dollarë janë bllokuar në 13 llogari bankare nga drejtësia zvicerane, në kuadrin e kërkesës...
0 160

Janë incizuar dy raste shfaqjes së Ufove, që kanë nxitur diskutime të mëdha në mes të skeptikëve...
0 138

Dy furrnaltat që deri në mesnatë kanë punuar me një kapacitet prej 25 mega vatësh, siç dëshmojnë edhe pamjet nga kamera jonë, më nuk...
0 128

Menaxheri i mesfushorit të njohur Granit Xhaka, Ragip Xhaka, ka treguar se shumë klube janë...
0 164

Kam kënaqësinë që në emrin tim personal dhe në emër të të gjitha institucioneve të Komunës së...
0 188

Të nderuar qytetarë, Kam kënaqësinë që në emrin tim personal dhe në emër të të gjitha institucioneve të...