0 146

As të afërmit e as policia nuk mundën ta heqnin nënën nga trupi i...
0 171

Modelja Shkëndije Mujaj është mësuar të befasojë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Këtë herë bukuroshja ka postuar një video nudo në dush.
0 149

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Këto imazhe shokuese tregojnë se si djemtë myslimanë masakrojnë veten me shpata si pjesë e një rituali në Ditën e Ashures. Çdo vit,...
0 129

Eksperti belg Piter Vanhaute sot do të vazhdoj me takime të ndara me përfaqësuesit e partive poltike...
0 151

Dy anesteziologët nga spitali Gjevgjeli janë suspenduar nga puna, deri sa hetimi të përfundojë për nënën dhe...
0 113

Analistët politik Alajdin Demiri dhe Xhelal Neziri me mendime të ngjashme lidhur me rolin e partive shqiptare në zbatimin e marrëveshjes së Përzhinos. ...
0 183

Ajo nuk është më ndërtesa më e lartë në botë, por vazhdon të mbetet ikonë e dizajnit amerikan. Për më shumë se 80 vjet, vizitorët...
0 116

Paralajmërimi i parë për versionin e modifikuar të BMW-a M2 Coupe tashmë të prezantuar, ka arritur nga firma Alpha-N Performance. Në ndërkohë paralajmërime për modifikime...
0 107

Leverkuseni ka arritur që të përmbysë rezultatin në takimin kundër Stuttgartit, duke fituar në fund të takimit me rezultat prej 4-3. Stuttgarti krijoi epërsinë prej...