0 166

Ashtu si çdo vit, alpinistë nga Kosova, Shqipëria, Serbia, Maqedonia, Bullgaria e më gjerë u mblodhën sërish...
0 194

E ardhmja e Lionel Messit mund të jetë larg Barcelonës dhe kësaj here nuk është thashetheme e...
0 280

Raportohet se terroristët e ISIS-it, po lënë mjekrrat në fushëbeteja si pasojë e frikës nga sulmet kundër...
0 246

­ Më shumë konkluzione dhe vendime me të cilat zgjidhen problemet e qytetarëve janë miratuar në takimin...
0 232

­ Kroacia në orët vona të pasdites sërish e ka hapur kufirin me Serbinë duke lëshuar disa...
0 158

Rrahje masive mes lojtarëve nga dy ekipet në ligën e parë të futbollit në Gana është bërë...
0 137

Ai njihet si “El-Chihuahua” dhe është xhihadisti më i shkurtër. Arma që ai mban, një kallashnikov, është...
0 139

Ish-zv/ministri Dritan Hila ka kritikuar sjelljen e Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka, se merita për kualifikimin e Shqipërisë në Europianin 2016...
0 129

Në vazhdën e sulmeve nga FSHF, këtë radhë është anëtari i Komitetit Ekzekutiv të FSHF-së, Fatbardh Jera, që thotë se De Biasi ka qenë...