0 104

Ueb-faqja e njohur zvicerane “ticinonews.ch” ia ka kushtuar një shkrim të veçantë rastit të futbollistëve shqiptarë...
0 100

Tashmë Ledri dhe Adela (vajza e Theodhori Sollakut ) janë një çift i pandarë duke i parë kudo bashkë, edhe në koncertet e...
0 131

Në rrjetet sociale po flitet shumë për ditëlindjen e Enver Hoxhës. “Thone qe para se te vdiste ka thene: “5 vjet do me qani, 10...
0 106

Deputetja Ermira Mehmeti si duket nuk mund të shkëputet tërësisht nga BDI-ja. në një deklaratë për gazetën “Utrinski Vesnik”, Mehmeti ka thënë se nuk...
0 140

56-vjeçar nga Anglia është aq i pasionuar pas papagallit të tij sa i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale për të hequr veshët. Ai është...
0 87

Mbyllje e pjesëshme e sektorit të stadiumit për ndeshjen e rradhës në...
0 88

Stevo Pendarovski, gjatë paraqitjes së tij në emisionin “10 minuta” të TV 21, për “bombat” e LSDM thotë se në atë që nuk është...
0 148

Edhe pse ka ardhur vjeshta, sërish koha mbetet e ngrohtë. Ky çift duket se nuk u përmbajt, teksa...
0 161

Njëzet e shtatë granata nga 75 mm, 20 granata të artilerisë nga 40 mm dhe tre mina...
0 118

Policia arrestoi pesë meshkuj, katër prej tyre rreth 20 vjeç dhe një tjetër 17, pas këtij incidenti...