0 126

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti sonte në një emision në Ora News të Shqipërisë...
0 102

Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë, Ali Ahmeti sipas OraNews. ishtë  i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” të Ylli Rakipit sjell. Në një intervistë ekskluzive në studion e...
0 128

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Abdilaqim Ademi dhe ministri i Financave Zoran Stavreski kanë nënshkruar vendimin për hapjen e...
0 104

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti sonte në një emision në Ora News të Shqipërisë...
0 114

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, gëzimin për kualifikimin e Shqipërisë në Euro 2016, e ka nda...
0 91

Plani operativ për punësim për vitin 2016 është miratuar nga ana e Qeverisë dhe me të është...
0 105

­ Është nder të festohet 20 vjetori i marrëdhënieve diplomatike me 19 vende, të cilat nënkuptojnë një...
0 119

Kryeministri, Nikolla Gruevski sot i vizitoi vendet e banuara Pripor, Usje, Pintia dhe Draçevë ku u takua...
0 123

Ministria e Punëve të Brendshme në kuadër të Përpunimit operativ “Gjelbër” deri te Prokuroria themelore publike-Shkup parashtroi...
0 146

Ambasadori amerikan Xhes Bejli kërkoi sigurimin e burimeve të nevojshme për funksionimin e Prokurorisë Speciale. Një...