0 282

Nuk është Shakohoxha as Kosta Grillo por është komentatori arab transmeton fitoren e shqipërisë sikur të ishte një shqiptar i vërtëtë. Komentatori arab i ka...
0 214

Sipas zëdhënëses së SPB Manastir, Sanja Tamatova aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 6:20, kur...
0 193

Shkruan: Majlind Mustafa Në fakt asnjë Shqipëtarë nuk ka përjetuar emocion më të veçant në sferën sportive se tani me kualifikimin e Kombëtares Shqipëtare...
0 159

Sapo u kualifikuam në Kampionatin Europian, por ndoshta duhet të mendoni të kurseni për të ndjekur nga afër skuadrën kuqezi në Francë. Faqja zyrtare e...
0 154

Mes mesazheve të shumta për kualifikimin, Kombëtares i ka ardhur një urim edhe nga Shkodran Mustafi. Mbrojtësi nga Gostivari që zgjodhi të përfaqësojë Gjermaninë...
0 105

Rrëfimi – E pabesueshme, por historia e krizës në Siri nis me një shënim grafiti në mur – dhe një grup fëmijësh, jo më...
0 152

Pasi ka marë dekoratën e mirënjohjes nga ana e kryeministri Rama, trajneri De Biazi i ka falënderuar të gjithë shqiptarët për mbështetjen e dhënë...
0 109

Pas mbërritjes në Shqipëri të kombëtares kuqezi, tashmë me një sukses historik të jashtëzakonshëm dhe të ëndërruar prej brezash të tërë, kualifikimin në Euro...
0 115

Në Europian me kokën lart, jo si Shqipëria e vogël, por pretendojmë si Shqipëria e madhe, është shprehur kapiteni i kombëtares Lorik Cana, në...