0 204

Trajneri i kuqezinjve Gianni De Biasi është shfaqur me një qeleshe në kokë pranë disa tifozëve kuqezi. Tifozët...
0 139

Kualifikimin i kombëtares shqiptare për në Euro 2016, ka bërë që të festohet në gjithë botën...
0 100

Lojtarët e Kombëtares e kanë vazhduar festën në autobusin e tyre. Taulant Xhaka e ka postuar një...
0 120

Kryeministri Nikolla Gruevski ka qënë i ftuar në lajmet qendrore të televizionit “Sitel” ku ka folur për...
0 128

Shqipëria fitoi 3:­0 mbrëmjen e së dielës në Armeni duke u kualifikuar si skuadra e dytë më...
0 129

Nuk di të ndalur gëzimi i shqiptarëve, edhe pse moti nuk premtonte për festime më të mira. Megjithatë...
0 113

Përzgjedhësi i Shqipërisë ka mbetur pa fjalë nga kualifikimi. Ja fjalët e para të tij: Jam i lumtur...
0 96

Kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana, ka folur pas arritjes historike të Shqipërisë duke u kualifikuar në...
0 115

Kombëtarja kuqezi ka ngritur sot peshë zemrat e miliona shqiptarëve në trojet e tyre dhe në mbarë...
0 117

Festa po vazhdon në dhomat e zhveshjes. Shkëlzen Gashi e ka postuar një fotografi në Instagram, ku...