0 131

Në intervistën e tij për emisionin 360• në Alsat-M, kryetari i partisë së re “Uniteti”, Gëzim Ostreni, shkëputjen e tij nga BDI-ja u mundua...
0 138

Një person u plagosë në një përleshje që ka ndodhur dje në rrugën “Ivo Lola Ribar” kur 24-vjeçari...
0 163

Kryeministri i Republikës së Turqisë, Ahmet Davutoğlu, në lidhje me sulmin terrorist në kryeqytetin e vendit ka...
0 163

Fëmijë deri 10 vjeç kanë përshkruar brutalitetin rrëqethës të stërvitjes ushtarake të cilës janë detyruar t’i...
0 153

Ajo që NATO ka paralajmëruar kohët e fundit për rrezikun që u kanoset avionëve rusë që operojnë...
0 202

Banff është një qytet i ngritur në Parkun Kombëtar në Alberta të Kanadasë, i cili është i rrethuar me peizazh të mahnitshëm malor. Qyteti Banff...
0 174

Bashkimi Demokratik për Integrim, në kuadër të përpjekjeve për faktorizimin e shqiptarëve nëpër institucionet shtetërore, përmes funksionarëve...
0 201

Bashkimi Demokratik për Integrim, në kuadër të përpjekjeve për faktorizimin e shqiptarëve nëpër institucionet shtetërore, përmes funksionarëve të saj ka arritur që të bëjë...
0 902

Justin Bieber dhe ekipi i tij janë duke dërguar disa mesazhe të fuqishme – fotografitë nudo të tij të publikuara këtë javë e kanë...
0 170

Trajneri i kombëtares së Armenisë, Sargis Hovsepyan në konferencën për shtyp në pranga të ndeshjes ndaj Shqipërisë ka deklaruar se në këtë takim “nuk...