0 129

Kapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana i zhgënjyer  ka folur për media menjëherë pas ndeshjes së humbur 0-2...
0 117

Nuk u miratua propozimi i LSDM-së opozitare për financim falas të mbarsjes in vitro deri në tentimin...
0 241

Serbia arriti të fitoje në minutat shtese falë golave të Kolarov dhe Ljajic. Shënon Serbia, 0:1, Kolarov e...
0 123

Përfundon pjesa e parë pa gola. Loja ishte e qetë dhe ekulibruar me disa raste për të shënuar...
0 166

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri Serbi me rezultat 0:0. Shqipëria kishte fatë pasi Serbisë...
0 143

Katër raketa ruse, të qëlluara nga deti Kaspik për në Siri, në fakt përfunduan në Iran. Kështu...
0 184

Dukuria e vjedhjes së shtëpive në lagjen e Gazi Babës në Shkup është një shqetësim serioz për...
0 129

Gazetarët serbë u befasuan kur në karriget e tyre në Elbasan Arena gjetën plisat me shqiponjë, para...
0 124

Atmosfera në Elbasan Arena është e jashtëzakonshme. Tifozët janë duke e mbështetur fuqishëm ekipin e Shqipërisë kundër...
0 131

Lazar Markovic ka provokuar jo pak me një fotografi të postuar në Twitter, përcjell Albeu.com. Ai i ka...