0 172

Reperi shqiptar, Cyanide, i njohur për bashkëpunimet e tij me Unikkatilin dhe faktin që ëhtë pjesë e...
0 126

Autobusi me të cilin ekipi serb lëvizi nga aeroporti “Nënë Tereza” drejt hotel “Sheraton”-it është qëlluar me...
0 172

Në mjediset e ish Universitetit “Fon” në Gostivar tashmë kanë filluar përgatitjet e para, ndërsa në Gostivar do të punësohen rreth 800 persona. Brenda...
0 127

Mesfushori shqiptar i Dinamo Zagrebit, Arijan Ademi, ka dalë pozitiv në testet për doping pas takimit me Arsenalin në Ligën e Kampionëve. 24-vjeçari i lindur...
0 119

Mijëra shqiptarë pritet të tubohen mbrëmjen e së enjtes në sheshin “Skënderbeu” në Shkup për të ndjekur ndeshjen Shqipëri-Serbi, e cila do të transmetohet...
0 137

Mund të keni menduar se dinit gjithçka rreth Kim Kardashian, por ja që jeni gabuar. E dinit që Kim ka humbur virgjërinë në moshën...
0 128

Me pretendimin se mediat dhe rrjetet sociale kanë dhënë deklarata të pavërteta në emër të tyre, grupi i tifozëve prishtinas, “Plisat”, nuk pranon të...
0 116

Pritja një Rinas dhe rruga drejt Tiranës është filmuar nga një futbollist serb. Filmimi në fjalë i është dërguar më pas agjencisë ‘Tanjug’ e cila...
0 137

Gjatë rrugës për në Hotel “Sheraton”, lojtarët serbë u përcollën nën brohoritje dhe fishkëllima nga qytetarët shqiptarë dhe e gjitha kjo u incizua nga...
0 116

Blic.rs sjell momentin e goditjes me gurë të autobusit të Përfaqësueses së Serbisë, në Tiranë, gjatë rrugës për në hotel, ku do të akomudoheshin...