0 144

NATO paralajmëroi Rusinë që t’u japë fund menjëherë bombardimeve ndaj pozicioneve të opozitës siriane të mbështetur nga...
0 137

E kanë thënë shumë kurbetçarë se njeriu vetëm në kurbet e vëren vlerën e bashkëkombësit të vetë....
0 143

Shkup – Ministria e punëve të brendshme ka bërë ndryshime në drejtim të mbrojtes së fëmijëve në komunikacion. Ligji thotë se në veturë, në...
0 148

Duke qenë pjesëtar i grupit të tifozëve “Shvercerat” nga Shkupi, Molos Parthini, ka qenë i lidhur ngushtë me ndeshjet e kombëtares shqiptare. Ai rrëfimin...
0 114

Bleona postoi një foto në Instagram në të cilën shfaqej në një studio në Rusi duke lançuar këngën “Take You over” dhe madje edhe...
0 140

Komisioni Evropian për një javë do ta anulojë publikimin e raporteve të progresit në eurointegrimet e vendeve-kandidate...
0 165

Moderatori Bledi Strakosha ka bërë nja video mjaft interesante ku ka filmuar disa nga vendet më të...
0 173

Pa treguar ndonjë keqardhje, ajo e krahason punën e tij me atë të Nënë Terezës. “Atë që...
0 154

Zyrtarëve të shtetit shqiptar janë me fat, pasi mund të shohin çdo ndeshje, madje edhe pa...
0 145

Kombëtarja e Shqipërisë e ka zhvilluar seancën e parë stërvitore për përballjen me Serbinë. Lajmi i mirë...