0 117

Me 62 vota për dhe 7 kundër Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot pasdite i miratoi...
0 78

Realizimi i Buxhetit për vitin 2015 në shtatë muajt e parë janë më të mira se sa...
0 115

Mario Balotelli është shumë afër të kalon Lazio, por gjithmonë nëse ekipi italian arrin kualifikimin në Ligën...
0 91

Thirrjet “buu” raciste ndaj disa futbollistëve të Bajer Leverkusenit, kanë zemëruar të përditshmen prestigjioze “Bild”. Gazeta gjermane, ka sulmuar Lacion dhe tifozët e saj,...
0 101

Manchester City ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit argjentinas, Nicolas Otamendi nga skuadra e Valencias. Otamendi ka nënshkruar kontratë pesë vjeçare me klubin nga Etihadi, transmeton...
0 87

Kryeministri Nikolla Gruevski, i cili sot është për vizitë në rajonin e Dibrës dhe të Rekës së...
0 88

Gjykata Themeore Shkup 1 – Shkup sot mori vendimin me të cilin i urdhëron bankat të ndërpresin...
0 74

Arlind Ajeti flet për të kaluarën, të tashmen dhe të ardhmen. “Ndoshta duhet të ndryshoja klub më shpejt, mendoj tani, kur bëj retrospektivën. Kjo...
0 92

Pas fatkeqësisë së madhe natyrore të 3 gushtit, e cila goditi Tetovën dhe fshatrat përreth dhe që...
0 150

Niko dhe Monda Trimi prindër të dy vajzave të vogla, u pajtuan. Dy bashkëshortët edhe e festuan këtë...