0 136

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri si duket ka pësuar aksident të rëndë para pak minutash dhe për momentin është në spital në gjendje jo...
0 133

Ministrat e Financave të Eurozonës kanë refuzuar propozimin e Athinës zyrtare për një program shpëtimi 2-vjeçar si...
0 104

Eksperti serb i sigurisë Predrag Qeraniq, ka paralajmëruar se Ballkani është fokusi i ardhshëm nëse Damasku bie...
0 181

Kryeministri turk, Ahmet Davutoglu i ofroi ndihmën e vendit të tij Greqisë, në prag të falimentimit...
0 238

Gazetari që kritikon ashpër qeverisjen e VMRO-DPMNE Sasho Politiko sonte është sulmuar nga gazetari i Sitelit janko Ilkovski që udhëheq emisionin Jadi Burek. Në...
0 384

Tradita e shqiptarëve të Kosovës për të vendosur flamurin kombëtar dhe atë shtetëror mbi kulmin e shtëpisë...
0 432

Menaxhmenti i klubit të futbollit Shkëndija në krye me Nebi Mustafin dhe Lulzim Imerin kanë dhënë dorëheqje nga klubi bëjnë të ditura burime...
0 307

Ministri grek i Financave tashmë e ka bërë thuajse zyrtare refuzimin e këstit të...
0 234

Teknologji – Jeni lodhur me fjalëkalimet për dhjetëra llogaritë që keni në botën online? Teknologjia e re e aksesit biometrik do të lehtësojë ndjeshëm...