0 192

Të shtëna armësh erdhën në Shqipëri pas fitores kundër Armenisë. Një tifoz i Kombëtares shqiptare...
0 213

Boksieri nga Juniku, Haxhi Krasniqi, i ftuar në emision Imazh të RTK-së, ka zbuluar disa prapaskena interesante...
0 181

Albert Roca, selektori i El Salvadorit, ka treguar se Lionel...
0 177

Mesfushori i Galatasarayt, Blerim Xhemaili ka konfirmuar se është bërë baba. Ai ka njoftuar se...
0 135

Bernard Challandes falënderoi FFA-­në, stafin dhe tifozët armenë të ekipit kombëtar në një intervistë për faqen zyrtare...
0 115

Diskutimet e ditëve të kaluara për të ashtuquajturin problem multikulturor të përfaqësueses...
0 122

Aktori ynë i madh , tashmë i njohur edhe ndërkombëtarisht Blerim Destani këto ditë po e realizon një film në Gjermani, disa pjesë te...
0 146

Artisti Klevis Bega në rrjetin social facebook ka publikuar një fotografi me Era Istrefin me...
0 174

Sipas të përditshmes italiane në Tiranë, por dhe në të gjithë Shqipërinë, ëndrra për kualifikimin...
0 233

o sa mir 53, o sa mir eja shko, o sa mir pj 53, o sa mir pjesa 53, o...