0 341

Tajsoni shqiptari, Nuri Seferi sonte do të ndeshet me polakun Krzysztof Glowacki. Dueli i...
0 178

Lëvizja BESA sonte në Komunën e Tearcës realizoi një takim me banorët e fshatit ku edhe u...
0 287

Tajsoni shqiptari, Nuri Seferi sonte do të ndeshet me polakun Krzysztof Glowacki. Dueli i...
0 166

Dy të rinj në mes të dytës vendosën që të kryejnë një...
0 152

Kryetari i LSDM­së, Zoran Zaev në katër takimet të cilat i ka pasur me kryeministrin Nikolla Gruevski,...
0 157

Kryesuesi i veteranëve të UCK-së Fejzulla Arifi, për gazetën “Lajm” ka konfirmuar se është arritur marrëveshje ee...
0 194

Adnan Januzaj bëri një paraqitje të rrallë si titullar derisa Manchester United shënoi fitore ndaj...
0 175

Një video e publikuar online tregon momentin kur i hiqet koka pengut...
0 132

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev i dyshuar për “spiunim” dhe “dhunë ndaj përfaqësuesve të organeve më të...
0 161

Edhe pse pa Cristiano Ronaldon, Real Madridit është treguar i rrezikshëm. Ekipi i Carlo Ancelotti, në Santiago...