0 170

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e ka urdhëruar qeverinë që ta ndalë...
0 1061

Gjate festave të konsumoni një ushqim te shëndetshëm nuk është e thjeshtë. Kështu...
0 260

Michelle Obama uron Krishtlindjet duke postuar një fotot së bashku me Presidentin, kur kanë qenë...
0 262

Edhe yjet e botës së muzikës e modës po festojnë Krishtlindjen dhe nuk kanë vonuar...
0 291

Djali i aktorit Jackie Chan, 32-vjeçari Jaycee, rrezikon 3 vite burg për posedim të lëndëve...
0 245

Ali Ahmeti në takimin që kanë patur ministrat dhe funskionarët e BDI-së ka përmendur edhe stemën e propozuar. Ai...
0 367

Një Santa Klaus seksi. Rita Ora zgjohet kështu në festën e Krishtlindjes. Me një...
0 422

Verën e ardhshme Lorik Cana mund të largohet nga Lazio. Agim Cana babai dhe agjenti...
0 468

Organizatorët e protestave kundër ligjit për honorarët kanë dalë me një kumtesë për media ku kanë shprehur mbështetjen e tyre për protestat e paralajmëruara...
0 1229

Rasti i zhdukjes së dy të miturve shqiptarë nga Winterthuri dhe i dyshimit se ata mund t’u jenë bashkuar terroristëve të IS-it në Siri...