0 157

Mediat greke vijojnë t’i kushtojnë vëmendje Albert Bakos, personit që...
0 142

Një 52-vjeçar nga Tirana ka tentuar të hidhet pasditen e sotme nga kati i 5-të...
0 250

Me shumicë votash të kuvendarëve, Resi Abdurrahmani është zgjedhur kryetar dege i BDI-së në...
0 233

Marca ka publikuar videon e cila shfaq tifozin e vdekur të Deportivos, Jimmy. Dy tifozë të Deportivo...
0 265

Tema e arsimit ka qënë në qendër të një takimit të mbajtur sot në Mavrovë ndërmjet përfaqësuesve...
0 435

Sot janë mbushur më shumë se dy vite e gjysëm nga vrasja e pesëfishtë në Smilkovc të Shkupit, ku...
0 284

Kënëgetari i njohur, Sinan Vllasaliu e ka publikuar video klipin e këngës “Shkaktar”. Këtë këngë Sinani e kishte publikuar...
0 238

Për t’iu hakmarrë vrasjes së të birit, Reza Gul merr pushkën në duar dhe sulmon...
0 250

Ziadin Sela, iniciues i Lëvizjës për Reforma Brenda PDSH-së ka vazhduar me aktivitetet për krijimin e Këshillave të Degëve....
0 398

Sot PPD mbajti Kuvend në selinë e saj, në Tetovë. Kuvendi Qendror miratoi dokumentet partiake për Kongresin e VI. Në...