0 133

Ndërkohë që lideri i BDI-së, Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi i PDSH-së, me të madhe janë duke betonuar...
0 166

Futbollisti i Spartak Trnava, Jan Vlasko, ka bërë një driblim të jashtëzakonshëm, të cilit do t’ia kishin...
0 183

Në Suharekë festa e Halloween-it duket të jetë provuar të bëhet sa më reale. Ata që kanë dalë në...
0 216

Pas vendimit rreth ndeshjes së ndërprerë mes Serbisë dhe Shqipërisë, Komisioni i UEFA-s ka shqiptuar dënime edhe për Federatën...
0 171

Gjate këtyre muajve të fundit të fushatës së tij të dhunës, Shteti Islamik ka kapur...
0 136

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot vizitoi Vlorën me rastin e 20 vjetorit të themelimit të Universitetit. Përmes...
0 165

Rrëzohet një raketë hapësinore e destinuar për turizëm. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në...
0 129

Futbollisti brazilian Neymar demantohet lajmi se ka qënë me  modelja serbe Soraja Vukeliç.
0 186

Shakave të frikshme dhe të natës së shtrigave nuk i ka shpëtuar as qyteti i Shkupit, ku një kasap...
0 236

“Nga shtabi qendror i GRI-se njoftojme opinionin popullaten shqiptare dhe ate jo shqiptare ne territorin e Republikës se Ilirides...