0 252

Edhe pse fillimisht flitej se dy persona kanë mbetur të vrarë gjatë krismave të sotme...
0 215

Sot pasdite gjatë një vrapimi të shpejtë, Gruevski është rrëzuar dhe për pasojë ka lënduar...
0 235

Goli i parë i Sandro Ramirez për Barcelonën ia ka siguruar një fitore të vështirë...
0 171

Në periferinë e Parisit sot në mëngjes gjatë...
0 338

Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski gjatë ditës së sotme ka pësuar një lëndim në kembë, mu në 44 vjetorin...
0 687

24- vjeçari Mentor Zejnullahu nga fshati Tërpezë e Vitisë, thotë se është penduar që kishte tentuar të shkonte në...
0 196

Nxënësit shqiptarë në Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë, të hënën, do t’i kenë librat në gjuhën shqipe”, ka thënë kryeministri...
0 219

20 xhihadistë të ISIS ndodhen në Ballkan dhe janë të gatshëm për të vepruar sipas...
0 245

Skenari ogurzi i rrahjes të të rinjëve nëpër rrugët e Shkupit, tanimë sikur është bërë...
0 378

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur para një orë në fshatin Haraçinë të Shkupit njofton...