0 214

Super të talentuar, të famshëm, të pashëm, joshës dhe padyshim më të përfolurit. Të tillë janë Dafina Zeqiri dhe...
0 249

Përfaqësues të Prokurorisë, Policisë, avokat dhe ekspert të sigurisë, kanë debatuar në emisionin PULS të KTV-së për vrasjet në...
0 263

Gjermania ka siguruar pjesëmarrjen në çerekfinale të Kampionatit Botëror pas fitores së vështirë (2-1) kundër Algjerisë, të cilën e...
0 359

Gjermania është kombëtarja e radhës që kualifikohet në çerekfinale të kampionatit botëror. Skuadra e drejtuar nga trajneri...
0 192

Visar Ymeri, i Lëvizjes Vetëvendosje, në emisionin Interaktiv të KTV-së ka folur për takimin e sotëm të liderëve. Ai...
0 272

Gjatë gjykimit të të akuzuarve në rastin Monstra, për një çast policët në Shkup janë habitur.../Almakos Foto: Tomislav Georgiev
0 593

Futbollisti i K.F. Ferronikeli në Kosovë, Triumf Shabani nga fshati Vërban i komunës së Bujanocit sot është...
0 285

Vetëm pak ditë më parë u raportua se Kaçaniku, është çerdhja e xhihadistëve në Kosovë. Këtë fakt e...
0 278

Lidhur me denimin e të akuzuarve të rastit 'Monstra', më në fund ka reaguar PDSH-ja e Mendzh Thaçit, njofton...
0 276

Kyreprokurori i Prokurorisë Themelore në Prizren, Syla Hoxha, ka thënë se vrasja e Elvis Pistës është vrasje...