0 907

Xhamia me 4 minare, që është ndërtuar në zonën rurale mes Plazhit dhe Shkozetit në Durrës, është një objekt...
0 317

Fjala përfundimtare e Prokurores Publike, Gordana Geshkovska me kërkesën që të akuzuarit për rastin ‘Monstra’ të dënohen...
0 964

Sot isha edhe në edicionin qëndror të lajmeve në Klan Kosova. Fola më shumë rreth jetës time, emrit tim,...
0 367

Bleona Qereti, këngëtarja e suksesshme shqiptare që po tenton suksesin edhe në Amerikë, në një komunikim të fundit me...
0 286

Deputeti i PS-së Ben Blushi prej disa kohësh po përcjellë kritika...
0 236

BARI- Një sasi prej 1.270 kg marijuanë është sekuestruar sot në portin e Barit. Droga...
0 195

Me ndarjen e cmimeve nga juria e Festivalit,në Tetovë, u mbyll edicioni I tretë I...
0 93

Në Maqedoni, raporti i çifteve që kërkojnë fëmijë për të birësuar dhe fëmijëve që presin...
0 310

Më tetë qershor në Kosovë mbahen zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Rreth 30 subjekte politike të...
0 306

Pak kush e di se Bursa, një nga qendrat më të industrializuara metropolitane të Turqisë, e vendosur në veriperëndim...