0 306

Në fshatin Llokë të Shkupit sonte ka ndodhur një incidente i rëndë. Banorët e këtij...
0 411

Milani është futur në garë për transferimin e anësorit të Manchester United, Luis Nani, pas dështimit për të siguruar...
0 334

Sergio Aguero do të jetë mungesa e madhe në sfidën e parë të 1/8 të Champions League mes Manchester...
0 206

Lëvizja Islame Bashkohu, me një kumtesë dërguar medieve, thekson se po përcjell me vëmendje, siç thotë kumtesa, “zhvillimin e...

Bionde, sensuale dhe me forma të mrekullueshme, mbërrin nga Franca e dashura e re e Orlando...
0 209

Shumica e martesave që ju duken të lumtura, në realitet janë ndryshe. Bashkëshortët e maskuar shumë mirë janë mësuar që...
0 267

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, në një postimin në profilin e tij në rrjetin social Facebook ka...
0 322

Çdo rresht i shkruar nga Hoti mund të merret si një këshillë, version, shembull dhe rast i ilustruar...
0 211

Dhjetra persona të panjohur rreth orës 22 kanë sulmuar fshatin Llokë të Komunës së Sarajit, dhe kanë demoluar disa vetura dhe...
0 262

Deputeti i Partisë Demokratike Shqiptare, Bekim Fazliu, prezantoi në foltoren e Kuvendit disa dokumente që,...