0 171

Kryetarja e Tetovës Teuta Arifi gjendet për vizitë pune në Republikën e Turqisë. Të martën Arifi u takua me...
0 352

Ngjyra e bardhë do të dominojë të gjithë uniformën e kombëtares gjermane në...
0 320

Ngjyra e bardhë do të dominojë të gjithë uniformën e kombëtares gjermane në...
0 247

“Shqipëria nuk ka infrastrukturën e duhur” Prej kohësh në Shqipëri ka një arsye për tu shqetësuar: lajmi që vjen...
0 279

Finalja e ATP World Tour Finals i takoi Novak Djokovic, i cili triumfon për herë të tretë në karrierë...
0 296

Është publikuar në internet fotoja e parë e “Pele’”, filmi i vëllezërve Michael dhe Jeff Zimbalist, që tregon adoleshencën...
0 349

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Federico Macheda e ka lavdëruar Adnan Januzajn. Italiani e ka krahasuar talentin kosovar me mesfushorin...
0 274

Talenti shqiptar i Halmstadt në kampionatin Suedez Valmir Berisha ka bërë të levizin klubet më të mëdha Europiane për...
0 300

Kapiteni legjendar i Interit, Javier Zanetti, planifikon të nënshkruajë kontratë të re me...
0 159

Marrëdhëniet mes Mourinhos dhe Cristiano Ronaldos janë ftohur kohët e fundit por kjo...