0 173

Pas lajmeve që Shqipëria mund të jetë një prej shteteve ku mund të shkatërrohen armët kimike siriane, në qëndrimet...
0 326

https://www.youtube.com/watch?v=RcZSqmOO5gA Seriali me i ri komik, prodhuar nga Digitalb, me aktoret me te mire nga Shqiperia – Kosova – Maqedonia. Nje shkolle me nxenes nga te...
0 222

Nuk janë vetëm Hajredin Kuçi e Besim Beqaj politikanët që këndojnë nëpër ahengje. Konkurrencë poi u bën edhe kryeminsitri i...
0 244

Çështja e mundësisë të asgjësimit të armëve kimike siriane në Shqipëri sa vjen e bëhet më aktuale. Por, gjithë...
0 294

Emri i Nexhmedin Spahiut për kryetar të Mitrovicës përflitej qysh para gjashtë muajsh. Thashethemet nxirrnin në pah publicistin nga Mitrovica...
0 208

Një anketë amerikane, maqedonasit i shpall si kombin e tretë më budalla, transmeton lajmin portali Shqipmedia. Në mesin e dhjetë...
0 205

Një anketë amerikane, maqedonasit i shpall si kombin e tretë më budalla, transmeton lajmin portali Shqipmedia. Në mesin e dhjetë...
0 236

Akuzat dhe kundërakuzat nuk kanë të ndalur midis dy kundërkandidatëve në Gjakovë që pritet të ballafaqohen në datën 1...
0 252

Zyrtarë të Lëvizjes Vetëvendosje kanë shpalosur qëndrimin e tyre për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale, duke thënë se...
0 265

Lideri i Partisë për Veprim Demokratik në Luginën e Preshevës, Riza Halimi, thotë se incidenti i konfiskimit policor të...