0 339

Lajmi shokues vjen nga revista “OK! Magazine”. Angelina Jolie ndodhet në gjendje shëndetësore tragjike. Duke krahasuar disa fotografi të fundit...
0 289

Juventusi e ka treguar fuqinë e kampionit përballë njërit nga sfiduesit e sivjetmë për titull, nënkampionit Napoli, duke e...
0 188

Gjykata Themelore Shkup 1, dënoi P.R. ( 54 vjeç) nga Shkupi, menaxher i...
0 176

Gjykata Themelore Shkup 1, dënoi P.R. ( 54 vjeç) nga Shkupi, menaxher i...
0 241

Rreth 30 pronarë, të cilët kanë ndërtuar vila pa leje dhe kanë tejkaluar punimet në fshatin turistik të Prevallës,...
0 289

Më shumë se 100 mijë vota të pavlefshme kanë dalë nga zgjedhjet e 3 nëntorit. Mirëpo, zyrtarë të KQZ-së...
0 233

Një video e publikuar në Youtube tregon pamjet e shqiptarëve në Novi Pazar para 109 vjetëve. Në këtë video sqarohet...
0 166

Juventusi e ka fituar derbin e Italisë duke e mposhtur Napolin me rezultat...
0 401

Zëdhënësi i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ernest Luma, ka akuzuar rëndë deputetin e PDK – së, Berat Buzhala....
0 231

Këta gjashtë anëtarët të familjes Sinani nga fshati Smesnicë e komunës së Zelenikovës bëjnë jetë pothuajse nën qiell të...