0 1218

Topmodelja 22 vjeçare, Iris Shala, e lindur në Prishtinë dhe që jeton në Graz të Austrisë...
0 268

Rafael Nadal shënoi fitore ndaj çekut Tomas Berdych në kuadër të xhiros së tretë në Masters të Londrës me...
0 258

Në Tiranë kohët e fundit ka nisur të përhapet edhe një trend i ri i lokaleve. Bëhet fjalë për...
0 248

Interi ka arritur fitore 2-0 por shumë të vlefshme kundër Livornos në kuadër të xhiros së 12-të në Seria...
0 209

Interi ka fituar me rezultatin 2-0 sfidën kundër Livornos në javën e 12...
0 2415

Jo të gjithë vipat janë të bukur. Mbase figura e tyre e kuruar nga make-up, veshjet,...
0 332

Zgjedhjet lokale në Gjakovë nuk e kanë lënë indiferent as doajenin e këngës popullore, Ismet Peja. Në një foto...
0 219

As Presidentja, as Kryeministri e as Kryeparlamentari nuk ia uruan ri-zgjedhjen për herë të tretë në postin e Myftiut,...
0 200

Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi duket se ka kërkuar pajtim me vartësin e dikurshëm të tij, Zafir Berishën, ish...
0 275

EULEX-i ka bërë publike aktakuzën për krime lufte për “Grupin e Drenicës” ku janë të përfshirë 15 persona. Ndër...