0 182

Sonte është arrestuar Zoran Bozhinovski – Burevesnik në Serbi. Sipas informatave paraprake ai pak më...
0 257

Sonte është arrestuar Zoran Bozhinovski - Burevesnik në Serbi, njofton Press 24. Sipas këtyre informatave ai pak më parë...
0 203

Kryeministri Edi Rama, duke folur në një intervistë për Janush Bugajskin në AS u pyet edhe për frazën e...
0 189

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, është shprehur se Shqipëria nuk i ka kapacitetet e duhura për të shkatërruar armët...
0 393

Legjenda e boksit kosovar dhe atij mbarë shqipëtar, Luan Krasniqi, do të rikthehët në ring me 16 nëntor në...
0 266

Numri i miliarderëve (llogaritur në dollarë amerikanë) ka arritur nivel rekord në vitin 2013, si rezultat i rritjes së...
0 198

Biznesmeni Ramiz Kelmendi ,njëherësh deputet i Kuvendit të Kosovës, në emisionin “Rubikon” të KTV-së ka folur për vështirësitë e...
0 326

Transferimi me i madh i skuadrës franceze Psg, gjatë afatit kalimtar të verës, Edinson Cavani, mundë të largohët nga...
0 245

Vizita e fundit e Edi Ramës, e para në cilësinë e kryeministrit të Shqipërisë, që këto dy ditë u...
0 320

Vizita e fundit e Edi Ramës, e para në cilësinë e kryeministrit të Shqipërisë, që këto dy ditë u...