0 326

Qemajl Mustafa, kryetari aktual i Gjilanit dhe kandidat i PDK – së për këtë komunë është shprehur optimist se...
0 280

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është pritur nga Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në selinë e...
0 349

Një përfundim jo të mirë ka pasur dueli i ligës së parë mes Strumicës dhe Lirisë, pasi tre minuta...
0 258

Ai nuk mori fare pjesë në fushatën zgjedhore, për më tepër, garojë kundër pretendentëve të tjerë për postin e...
0 200

Ekipi i Arsenalit ka shënuar fitore të madhe, ndaj gjermanëve të Borussia Dortmund,...
0 180

Chelsea ka mposhtu Schalken me rezultatin 3-0, dopietë e Eto’o (31’, 54’) dhe...
0 142

Barceloa ka mposhtur Milanin me rezultatin 3-1, në një sfidë të dominuar nga vendasit. Golat...
0 1299

Modelja shqiptare me famë në botë, Vildane Zeneli pas suksesit në botën e modës dëshiron të...
0 225

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka qëndruar edhe në selinë e PDSHsë në Tetovë ku zhvilloi takim me liderin e...

Candice Swanepoel, një nga ëngjejt trasgresiv të brandit Victoria’s Secret jep më të mirën e saj...