0 212

Burime të portalit Almakos.com informojnë se është afër arritja e koalicionit midis AAK’së dhe PDK’së në garën për Komunën...

Pretendimet për të tërhequr sa më shumë vëmendje në tapetin e kuq ndonjëherë tejkalojnë të gjitha...
0 3761

Efekte mbreslënëse vizuale të pasura me detaje për njerëz me shije të sofistikuar. A keni menduar ndonjëher se në banjën...
0 317

Prezantimi i fundit i BMW M235i duket se nuk do të jetë pjesë e serie 2....
0 192

Ditën e parë të vizitës së tij në Maqedoni, për herë të parë si kryeministër, Edi Rama e ka shfrytëzuar për...
0 332

Pak caste më parë, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në profilin e tij social ka shkruar se është duke...
0 262

Me një stil jetese gjithmonë e më të ngjeshur, shumë prej nesh nuk kanë më kohë të hanë një...
0 236

Nesër për vizitë në Tetovë vjen Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama! Ardhja e Kryeministrit shqiptar Edi...
0 239

Golfisti më i mirë i ditëve të sotme Tajger Vuds, ka hyrë në histori, kur topin e golfit e kalo mbi...
0 255

Numri një I FIFA-së, Sep Blater ka thënë se në eliminatoret për Kampionatet botërore në futboll, nuk duhet të ketë ...