Kengetarja shqiptare Rita Ora vazhdon te jete ne forme dhe plot stil. Ajo ka realizuar foto ku...
0 125

Sonte në afërsi të Bit Pazarit ka ndodhur një incident i rëndë në autobusin nr 65. Në vendgjarje ka numër të madh të forcave...
0 198

Rezultatet preliminare të zgjedhjeve të tre nëntorit tregojnë se Kosova do të shkojë në balotazh në gjithsej 24 komuna....
0 261

Sonte në afërsi të Bit Pazarit ka ndodhur një incident i rëndë në autobusin nr 65. Në vendgjarje ka numër...
0 172

Sonte (e hënë) ka ndodhur një incident i rëndë në autobusin nr 65 në Bit Pazar. Në vendgjarje ka...
0 222

Lëvizja Vetëvendosje mbajti konferencë për shtyp me ç'rast ata iu falenderuan një mobilizimi shoqëror për mbrojtjen e votës e...
0 257

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb Ivica Dacic do të takohen të mërkurën në Bruksel....
0 274

Sami Lushtaku arriti të marrë 88% të votave në Skenderaj. Ndikimi i tij në Drenicë, mbajti edhe votat e...
0 345

Një ditë pas përfundimit të zgjedhjeve lokale Presidenti I Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli përmes një konference për...
0 254

Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Blerand Stavileci, tha se PDK është fituese në këto zgjedhje dhe se PDK...