0 180

Partia Demokratike e Kosovës në Konferencën për shtyp tha se kjo parti mbetet e para në vend dhe që ka fituar...
0 143

Kandidat i Lëvizjes "Vetëvendosje" për kryetar të komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti në një konferencë për media tha se nga 70...
0 186

Kandidatja për kryetare të Gjakovës në radhët e AKR-së, Mimoza Kusari Lila, gjatë një konferenca para pak çastesh të mbajtur për...
0 240

Kandidati për kryetar të Prishtinës i Vetëvendosjes, Shpend Ahmeti në një paraqitje të tij në "Klan Kosova" ka thënë...
0 191

Kryetari i AAK ka dalë në konferencë për shtyp ku ndër të tjera ka potencuar se zgjedhjet e mbajtura...
0 197

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës në Konferencën për shtyp tha se kjo parti mbetet e para në vend...
0 246

Iniciativa Qytetare për Malishevën (IQPM) e ka shpallur fitoren në zgjedhjet e së dielës. “Jemi fitues, prijmë me rreth...
0 226

Kandidatja e AKR'se per Kryetare te Gjakoves, Mimoza Kusari ka shpallur fitoren ne Gjakove. "Ne kemi fituar 46 perqind", u...
0 203

Qytetarët e Prizrenit do të dalin edhe njëherë të votojnë për të zgjedh kryetarin e saj. Sipas rezultateve preliminare nga...
0 174

Dega e PDK-së në Lipjan ka shpallur fitoren pak pas orës 22:00, por që kjo fitore nuk shkon me...