0 119

Real Madrid ka mposhtur në udhëtim Rayo Vallecanon me rezultat 2-3, të shtunën mbrëma në kuadër të xhiros së...
0 152

Arsenal ka fituar derbin anglez kundër Liverpoolit të shtunën mbrëma në “Emirates” me rezultat 2-0, në kuadër të xhiros...
0 179

Se Milani është në krizë të rezultateve kjo u dëshmua sonte. Fiorentina midis “San Siros” mundi Milanin me rezultat...
0 176

Analisti politik amerikan dhe njohësi i mirë i rrjedhave politike në Ballkan, Daniel Server, vlerëson se në vitin 2020,...
0 189

Kriza ekonomike ka bërë që italianët të emigrojnë në Shqipëri. Emigrantët janë kryesisht meshkuj të moshës 25-50 vjeç. Në fillim...
0 223

Basketbollistët e Lirisë sonte në “Kale” në përballjen me Kozhufin për fansat e vet kanë bërë një shout ë vërtetë. Këta...
0 261

Pas lajmit të marrë për vrajsen e Kandidatit për Asamble Komunale nga AAK në Skenderaj, lideri i Aleancës Për...
0 877

I ardhur me rastin e Festivalit ndërkombëtar të filmit në Tiranë, aktori shqiptar nga Tetova, Blerim Destani duket se...
0 194

Me rastin e vrasjes së kandidatit për asamble komunale të Skenderajt, Bekim Birinxhiku, kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ngushëllon...
0 205

Demokracia në Veprim dënon ashpër vrasjen në Skënderaj, ku mbeti i vrarë kandidati për asamble komunale Bekim Birinxhiku nga...