0 163

Martesa e Will Smith me Jada Pinkett duket se ka marrë fund, pasi që prej dy ditësh flitet se...
0 259

Deri në fund të mandatit të ardhshëm qeverisës në komunën e Prishtinës, nëse kryetar i saj do të jetë...
0 162

Pas kritikash të ashpra nga Evropa, shefat e shërbimeve sekrete në SHBA janë hedhur në ofensivë. Ata shpjeguan pse...
0 140

Zgjedhjet lokale të kësaj fundjave, mund sjellin një lajm të keq nga Bashkimi Evropian për procesion integrues dhe liberalizimin...
0 234

Partia Demokratike e Kosovës mbajti sot në Ferizaj tubimin përmbyllës të fushatës parazgjedhore për zgjedhjet e 3 nëntorit në...
0 112

Ish-futbollisti brazilian, Rodrigo Joao Silva Santos, është masakruar në mënyrë barbare, duke ja prerë kokën dhe duke ja futur...
0 100

Konfirmimi ka ardhur nga Federata Bjelloruse e Futbollit para asaj shqiptare, të paktën zyrtarisht, por një gjë të tillë...
0 110

Sa më shumë po afrohet dita e zgjedhjeve, aq më tepër po shtohet presioni i partive politike karshi...
0 105

Presidenti i Komitetit të Arbitrave në Spanjë i ftuar në një emision televizi, Victoriano Sánchez Arminio, nuk e përjashtoi...

Ish i dashuri i saj Chris Brown ka hyrë vullnetarisht ne rehabilitim të martën, pasi ishte...