0 510

Duke folur në emisionin Interaktiv të Kohavisionit, Geci është dukur se është pajtuar që të lë anash zënkat me...

Katy Perry shfaq fund shpinën e saj në Australi. Këngëtares britanike i është ngritur pa dashje...
0 189

Cristiano Ronaldo ka shënuar gol nga penaltia në sfidën ndaj Sevillas, por ajo që la më shumë përshtypje ishte...

Diva e muzikës Adelina Ismaili, sot gjatë një tubimi të LDK-së në Gjilan, në një pjesëmarrje...
0 203

Deputeti e PDSH-së, Orhan Ibrahimi ka qenë tejet i "ashpër" me konstatimet e tij për partinë shqiptare në...
0 248

Lëvizja Vetëvendosje mbajti tubimin e madh elektoral në Gjakovë. Kandidatja për Kryetare të Komunës, Arbërie Nagavci prezantoi para qytetarëve Alternativën...
0 207

Sot ministri i ekonomisë Valon Saraqini në prezencë të ministrit ministrit të mjedisit jetësor Abdulaqim Ademi dhe atij...
0 240

Kandidati për Kryetar të Komunës sw Prishtinws Shpend Ahmeti, së bashku me kandidatët për Asamblenë Komunale të Prishtinës Xhelal...
0 221

Diva e muzikës Adelina Ismaili, sot gjatë një tubimi të LDK-së në Gjilan, në një pjesëmarrje masive me adhurues...