0 214

Kryeministri dhe kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi gjatë fushatës në Komaran dhe Arllat të Drenasit e ka kritikuar tërthorazi...
0 285

Një foto vlen më shumë se mijëra fjalë. Mbase këtë e shpjegon më së miri fotoja e shkrepur para...
0 123

Interneti më i shpejtë T -Home është në dispozicion prej sot për të gjithë qytetarët në vend. ” Telekomi...
0 374

Raportuesi i Parlamentit Evropian për Maqedoninë Riçard Hovit, i drejtoi një porosi të gjithë faktorit politikë, që t'i përkushtohet...
0 385

Me qëllim që shërbimet e reja të jenë sa më të pranishme te qytetarët, EVN Maqedoni para vendeve për...
0 354

Këngëtarja të cilës i shkëlqeu ylli në emisionin X Facktor dhe u bë fituese e edicionin të kaluar, Sheila,...
0 308

Trajneri i Përfaqësueses së Portugalisë, Paulo Bento, ka thënë se yllit portugez të Real Madridit, Cristiano Ronaldo, nuk i...
0 365

Mesfushori i Bayern Munichut, Javi Martinez, është i vendosur që t’ia sigurojë vetes një vend në formacionin bazë të...
0 496

Sulmuesi i Juventusit, Carlos Tevez, ka refuzuar ta marrë përgjegjësinë për fatin e skuadrës këtë sezon duke thënë se...
0 276

Sulmuesi i Celta Vigos, Nolito, mendon se Barcelona ishte skuadër më e mirë kur atë e drejtonte Pep Guardiola. Pas...