0 305

Në prag të Kongresit të tretë në nëntor, me rizgjedhjen e kryetarit të degës së Çairit Beqir Asani...

Naomi Campbell nuk mundi t’i ndalte lotët derisa ishte duke folur për zemërimin famëkeq me Jonathan...
0 278

Nuk kanë të sosur diskutimet për sulmuesin e Milanit, Mario Baloteli. Pasi kërcënoi me largim, menaxheri i tij Mino...
0 308

Intervistë e kapitenit të përfaqësueses shqiptare: “Me De Biazin filluam të ëndërronim, s’kishte ndodhur më parë” Që pas lajmeve që...

Por bukuroshja me prejardhje jug-afrikane edhe pse ka një bukuri të rrallë dhe një fytyrë prej...
0 234

Qasja e qeverisë për sa iu përket zhvillimeve të fundit me dhe pas burgosjes së gazetarit Kezharovski, dëshmon përforcimin...

Në një intervistë me Alketa Zirin, shqiptaren që prezanton striptizmin në Shqipëri, ajo na rrëfen planet...
0 281

Të hënën fillojnë negociatat për Marrëveshjen e Stabilizim-Asocimit ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian. Njohësi i integrimeve evropiane, Shenoll Muharremi...
0 213

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Prishtinës, Besnik Tahiri, ka shpalosur kontratën për të rregulluar...
0 229

Kandidati i AKR-së për Kryetar të Prishtinës, Korab Sejdiu, u takua sot me të rinjtë e lagjes Bregu i...