0 224

Arabia Saudite është vendi i vetëm në botë, ku femrave nuk u lejohet të vozisin automjetet, ndërsa kohët e...
0 288

Jam këtu para jush për t’ju siguruar se sonte një javë do jemi duke festuar fitoren për Gjakovën, fitoren...
0 379

Gjendja në shkolla vazhdon të jetë e rëndë sa i përket sjelljes dhe diciplinës. Kësaj radhe një video skandal...
0 305

Në një artikull të publikuar nga mediat greke thuhet se lideri komunist shqiptar ishte me origjinë greke dhe kishte...
0 389

I arrestuari nga policia e Kosovës në Prizren, gjatë vizitës së kryeministrave, Rexhep Taip Erdogna, Edi Ramës e Hashim...
0 250

Qeveria e Kosovës nuk do t’ia falë asnjë qytetari borxhet ndaj KEK-ut, madje as serbëve për të cilët është...

Paris Hilton njohur për aftësitë e saj për të qenë gjithmonë fashion ka mbërritur në Playboy...
0 342

Këngëtarja shqiptare, Leonora Poloska, ka pranuar se ajo do të falte tradhtinë, por vetëm nëse ajo është fizike. Këto...
0 288

Ndeshja e ABA ligës, në basketboll mes MZT Skopje dhe Partizanit të Beogradit kishte edhe çerekun e pestë. Sipas...

Këngëtarja shqiptare, Leonora Poloska, ka pranuar se ajo do të falte tradhtinë, por vetëm nëse ajo...