Ish banorja e ‘Big Brother’ Françeska Jace si duket nuk ka të ndalur së provokuari fansat.Në...
0 193

Revista e famshme “Life” ka bërë publike për herë të parë disa fotografi të bunkerit ku jetoi Adolf Hitler.
0 245

Pas barazimit me Torinon, Interi i ëalter Mazzarit është kthyer te fitorja, dhe...
0 231

Zgjedhjet lokale në Kosovë, ndër të tjera, do të mbahen mend edhe për themelimin e Iniciativave dhe Aleancave Qytetare...
0 188

Shqiptarëve nga Kosova u është dhënë leja e qëndrimit deri në muajin mars, kur do të vendoset përfundimisht nëse...
0 184

Këngëtarja e mirënjohur Adelina Ismajli po thuajse është bërë simbol I Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), e cila pothuajse...
0 229

Supermodelja Kate Upton ka pranuar haptazi se i pëlqen meshkujt që bartin mjekër. Bukuroshja 21-vjeçare e cila aktualisht udhëheq kampanjën...
0 193

Sergio Ramos mendon se gjyqtari ishte njeriu vendimtar i “El Clasicos” së parë për këtë edicion. ''Ka disa gjëra...
0 221

Hoxhallarët e Kosovës kanë reaguar ndaj Presidenteës Atifete Jahjaga, e cila pak ditë më parë pati deklaruar që të...
0 166

Moderatori i njohur i programit “Zonë e lirë”, Arjan Çani, është kapur pak ditë më parë nga paparazzi ynë...