0 254

Kandidati i LB-së për kryetar të Prishtinës, Valon Murati, së bashku me kandidatët për asamble komunale, Emin Sallahu dhe...
0 185

Qendra e Vetëvendosjes në Gjakovë mbajti sot një konferencë për media për të reaguar në lidhje me “inaugurimin” e...
0 198

Kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës, Agim Çeku, në një tubim elektoral në Sallën e Kuqe të Pallatit...
0 190

Kryetari i Prishtinës dhe i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, tha të premten në mbrëmje gjatë një...
0 223

Kandidatja për kryetare të Komunës së Gjakovës ka vizituar banorët e lagjes “Mulla Jusuf”, ku ka shpalosur programin për...
0 181

Janë dashur 48 orë që në një faqe të hapur në rrjetin social "Facebook" të bëhen mbi 55 mijë...
0 217

Një burrë kinez u shokua kur zbuloi se femra me të cilën kishte folur në internet ishte gruaja e...
0 206

Nuk kanë munguar as akuzat nga Partia Demokratike e Shqipërisë ndaj takimit të tre kryeministrave Rama-Erdogan-Thaçi në Kosovë. Është...
0 263

Këtë fundjavë do të debutojë në kampionatin italian Serie A, topi i ri Nike. Quhet Nike Incyte Hi-Vis dhe...
0 274

Në “Santiago Bernabeu” shumë shpejt do të vendoset edhe emri i gjigantit teknologjik Microsoft. Siç raporton El Confidencial, miliarderi...