0 334

Të gjithë po ndjekin me vëmendje aksionet e para të qeverisë – edhe mbështetësit e saj, edhe...
0 303

Në traditën e marrëdhënieve të mbi 20 viteve të fundit të Shqipërisë me jashtë, zakonisht si partnerë ose aleatë...
0 251

E Shtuna do të sjellë në jetë klasiken e parë të sezonit. E gjithë bota kthen sytë tek ky...
0 185

Gareth Bale tha se Cristiano Ronaldo e ka ndihmuar shumë që të përshtatet me jetën në Madrid pas transferimit...
0 188

Barcelona është e shkuara, por mbetet një dashuri e vjetër dhe e ngrohtë për Pep Guardiolën, ndonëse pas largimit...
0 199

Legjenda e gjallë braziliane, Ronaldo ka folur rreth krahasimeve të vazhdueshme me asin portugez të Real Madridit, Cristiano Ronaldo. Ish...
0 166

Nenkryetarja e Parlamentit te Maqedonise nga radhet e BDI-se Suzana Saliu, s'ka mundur te cilësojë pengimin nga ana e...
0 208

Fushata që futbollisti i PSG-së, Zllatan Ibrahimoviq të fitojë Topin e Artë 2013-2014 tashmë ka nisur. Modelja dhe pornostarja...
0 166

Ka reguar edhe kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiq, i cili ka ka vlerësuar se deklarata e homolgut të tij...

Salma Hayek është zënë në befasi. Megjithëse është munduar të mbulohet sa më shpejt, paparacët kanë...