0 230

Borussia e Dortmundit ka arritur ta ndal hovin e Arsenalit. Finalistët e Ligës...
0 226

Chelsea e Jose Mourinhos ka...
0 293

Klasikja e evropës e zhvilluar në stadiumin san siro në mes Milanit dhe...
0 351

Skuadrat mysafire janë treguar tejet të suksesshme në mbrëmjen e së martës në Ligën e Kampionëve. Fitoren e vetme në shtëpi...
0 215

Derbi i skandalit mes Galatasarayt dhe Beshiktashit, është vendosur në tavolinë me rezultatin 3:0 në favor të Galatës. Kështu është vendosur...
0 175

Piloti rus, Daniil Kvyat (19) do të garojë për skuderinë e Formula 1, Toro Rosso në edicionin e ardhshëm të Formula...

Shpeshherë kemi parë se si artistet tanë kopjojnë artistët e huaj. Kësaj here, dy këngëtare jo...
0 177

Formacionet zyrtare: Schallke – Chelsea Schalke: Hildebrand, Höwedes, Uchida, Matip, Meyer, Boateng, Draxler, Clemens,...
0 149

Formacionet zyrtare: Arsenal – Dortmund Arsenal: Szczęsny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Rosický, Arteta, Wilshere,...
0 178

Formacionet zyrtare: Milan – Barcelona Barcelona: Víctor Valdés, Piqué, Mascherano, Adriano, Daniel Alves, Xavi Hernández,...