Këngëtarja nga Shqipëria, Zajmina Vasjari si gjithmone provokuese. Klipet dhe performansat e saj diskutohen mjaftë, pasi...

Beyoncé ka publikuar në web disa foto nga turneu i saj i fundit nëpër botë. Gjithmonë...
0 433

Një prej seks ikonave të skenës shqiptare është padyshim edhe këngëtarja nga Shqipëria, Zajmina Vasjari. Klipet dhe performansat e...
0 280

Berat Buzhala planifikon largimin nga PDK-ja. Burime të Reporteri.net kanë thënë se Buzhala e ka ndërmend ta lëshojë postin...
0 271

Fitim Selimi, kandidat i Iniciativës Qytetare për Lipjanin, ka thënë se qeverisja e Lipjanit duhet të ndërrohet, pasi sipas...
0 344

Skuadra gjermane e Borussia Dortmundit ka arritur të ndal hovin e skuadrës angleze Arsenalit, duke e mposhtur në Emirates...
0 298

Chelsea shënoi fitore në udhëtim te Schalke që luajti pa shumë futbollistë startues të cilët munguan për shkak të...
0 277

Prishtina sot ndodhet në një gjendje kaotike, si në sferën e zhvillimit, ashtu edhe në atë të urbanizmit. Kandidati...
0 347

Autobiografia e trajnerit legjendar Sir Alex Ferguson, sot e ka parë dritën e bardhë. Libri me titullin „Autobiografia ime “, po...
0 280

Milan dhe Barcelona kanë barazuar 1-1 në San Siro, ndeshjen kryesore të natës të zhvilluar në kuadër të Ligës...