Ka hapur një studio të tijën në Tiranë dhe tashmë po krijon këngë për vete dhe...
0 321

Ka hapur një studio të tijën në Tiranë dhe tashmë po krijon këngë për vete dhe të tjerët. Ndihet...
0 247

Në vazhdën e aktiviteteve të fushatës zgjedhore, Aleanca Kosova e Re sot ka mbajtur tubim me qytetarët e Mitrovicës. Presidenti...
0 261

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) në Lipjan, e ka mbajtur të shtunën një takim me qytetarët e...
0 222

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, u shpreh i bindur të shtunën në tubimin parazgjedhor në...
0 284

Në mbrëmjen e 19 tetorit Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Prishtinë, organizoi tubim me banorët e fshatit Bardhosh. Në...
0 281

Të shtunën, me 19 tetor, në një tubim në Prizren, lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, lidhur me vizitën e...
0 199

Arsenali, Chelsea dhe Manchester City kanë shënuar fitore në kuadër të javës së 8-të të Premierligës angleze përderisa Manchester...
0 446

Legjenda e futbollit italian, Alesandro del Piero, ka respekt të madh për sulmuesin shqiptar Besart Berisha. “Ai është një...
0 255

Ikona e Liverpoolit dhe njëri ndër futbollistët më të mirë anglez në dy dekadat e fundit, Steven Gerrard, dhenoi...