Ky është 4-vjeçari që me kërcimin e tij, “Gangnam Style” mahniti të gjithë me performancën e...
0 180

Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj dhe Kandidati i kësaj partie për Kryetar të Gjakovës, Pal Lekaj ishin sot në...
0 249

Një zhytës britanik ka vendosur një rekord të ri botëror duke qëndruar nën ujë më shumë se dy ditë...
0 243

Prodhuesi i njohur i veturave të shpejta Lamborghini prezantoi sot veturën më të shtrenjtë në botë. Një veturë super-agresive,...
0 415

Mimoza Kusari Lila gjatë mbrëmjes së sotme ka filluar një aktivitet interesant “Çaj me Mimozen” ku cdo qytetari i...
0 250

Ministrja e Integrimit Evropian, Vlora Çitaku, e cila njihet si tifoze e flaktë e Barcelonës, ka komentuar në lidhje...
0 287

Roma është duke iu treguar të gjithëve se çka është perfeksioni. Skuadra Giallorosse e mposhti sonte Napolin, duke ia...
0 237

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Isa Mustafa tha se është i bindur që do t’i rikonfirmohet besimi...
0 214

Një tjetër vit i djegur për investimet në infrastrukturën sportive dhe më kryesorja është shkurtimi i fondit të parashikuar...
0 369

“Armand Duka, thuaj po dorëheqjes nga FSHF”, është aksioni që kanë nisur përkrahësit e Kombëtares shqiptare në Facebook...